Zde najdete audiovizuální projekty u jejichž zrodu jsem produkčně stál a na jejichž výslednou podobu jsem dohlížel z různých pozic. Především jako kreativní producent a k tomu i produkční, scénarista nebo režisér, ale i herec. Občas jsme dokonce držel i kameru.. 🙂

.

Aktuálně ve vývoji:

úvahy o projektu Tři Tygři: Skečová show – Tři Tygři svými skeči a scénkami dobyli YouTube. Nyní by mohli dobýt i televizi. Kdy a v jaké podobě? To se ukáže.

předprodukce projektu Srnky – celovečerní hraný film v režii Tomáše Svobody, v hlavních rolích Štěpán Kozub a Robin Ferro, natáčení červenec 2024

postprodukce projektu Hansův svět – příběh mladého divadelního dramaturga, který chystá svatbu se svou snoubenkou, jejíž rodiče jsou velmi bohatí. Střet „chudého“ divadelního světa a vyšší společnosti v kombinaci s jistou roztěkaností hlavního hrdiny přinese mnoho nezapomenutelných události. Nezapomenutelných především pro ty, kteří se jich zúčastní. V hlavních rolích Izabela Vydrová a Michal Sedláček.

.

Již vyrobeno:

.

Krematorium

Seriál podle scénáře Tomáše Svobody a v jeho režii. Kromě šesti epizod seriálu vznikla také téměř dvouhodinová filmová verze.


Tři Tygři ve Filmu: Jackpot

Celovečerní film – bláznivá akční komedie v duchu mlátičkových filmů. Přes 140 tisíc diváků v kinech, 52 týdnů v TopTen Movies na českém Netflixu.


Danny a Jarry

Parodický internetový seriál. Vzniklo pět dílů. Jedná se o nejdrsnější českou kriminálku a to i přesto, že v ní neúčinkuje Ondřej Vetchý.


Pokoj za větrem

Středometrážní snímek navozující atmosféru prvorepublikového filmu. Miloučká komedie s pera komika a kabaretiéra Emila Artura Longena dala skvělou příležitost ozkoušet si i prvorepublikové herectví i filmařské postupy (dlouhé komponované záběry).


Kumštýři: Ostruhy nekonečna

Středometrážní komedie z divadelního prostředí ukazující strasti a slasti dělníků kultury z oblastního divadla, kteří musí během coronavirové krize a uzavření divadel vytvořit videoprojekt. A vůbec na to nejsou připraveni.


Volným pádem

Melancholický příběh ze současné Ostravy o mladém muži, který je nesmělý a zamiluje se. Zároveň se trochu hledá a přitom pomáhá ostatním, aby oni našli sami sebe.


Riško a Fučo: Na konci cesty

Co když se dva upřímní, ale nepříliš chytří kluci zapletou do něčeho, co absolutně přesahuje jejich možnosti. Z malého sklepního doupěte se pokusí rozjet nelegální operaci, velmi ale přecení své schopnosti, což má pro ně fatální následky.