Prdím na předplatné

Written in

by

Rád testuji různé nové technologie a zkouším různé možnosti a tak jsem si chtěl vyzkoušet i nějakou formu subskribšnu své literární tvorby.

Chvíli jsem prozkoumával různé služby, až jsem nakonec skončil u pickey.cz – což je super služba, která tak nějak přesně splňovala, co jsem hledal. Tedy digitální prostor, kde bych mohl zveřejňovat svou tvorbu, za podmínek, jaké si nastavím. Třeba i za pravidelné předplatné.

Nicméně se ukázalo, kde může být u mě problém – a sice v pravidelnosti. Psaní je něco, co (alespoň já) nedokážu plánovat. Někdy mám takzvaně „slinu“ a můžu psát tisíc slov denně, a jindy ji nemám a třeba měsíc nenapíšu vůbec nic. A najednou mi bylo blbé, že předplatitelé platí každý měsíc a třeba nedostanou žádnou novinku.

A tak jsem se rozhodl, že to skrečnu. Že budu ke své tvorbě přistupovat jako k muzikanti ke své hudbě. Tu si taky můžete poslechnout zdarma třeba na YouTube nebo Spotify, a když chcete, můžete svého oblíbence odměnit tím, že si jeho tvorbu koupíte.

Budu to dělat stejně. Zde na svém webu budu zveřejňovat vše, co stvořím a u čeho uznám za vhodné, aby zveřejněno bylo a zároveň budu pravidelně upozorňovat na různé možnosti, jak si mou tvorbu koupit v různých podobách.

Tož tak.

Aktuálně to znamená, že k 31.7. zruším svůj účet na pickey.cz a další svou tvorbu budu zveřejňovat už jen zde. Zdarma a pro všechny.

A pokud byste měli nezměrnou touhu mou tvorbu přece jen odměnit, tak zde jsou různé možnosti:

Brzy zveřejním další pokračování „Žumpy“ a taky sem umístím audionahrávku jedné povídky.

Tags