Rubriky
Motion Graphic

Znělka pro Youtube kanál

Vyrobil jsem znělku. A je to krásná znělka. Kdo jí vidí, těší se, kdo jí slyší, diví se. Máme rádi deskové hry.

Znělku jsem vyrobil pro můj vlastní Youtube kanál, který je věnován výhradně videím deskových her, kdy každá deskovka je rozbalená, ukáže se obsah krabice a následně jsou vysvětleny všechny herní principy a pravidla.

Tato videa deskových her jsem vyráběl již celkem dlouho, ale byla umístěná na jiném (firemním) Youtube kanále, chtěl jsem proto vytvořit kanál, který by se věnoval pouze tomuto druhu videa. Potřeboval jsem proto znělku, která „přivítá“ návštěvníka kanálu a v rychlosti ukáže, o co jde. Také jsem této znělce zaplatil propagaci, aby na kanál přivedla další diváky.

Znělka byla vytvořena v softwaru Vegas Pro, se kterým pracuji a to za pomocí šablony, chcte-li templatu, který jsem zakoupil. Možná to pak, vypadá, že se chlubím cizím peřím, nicméně toto nepopírám, protože jde především o poměr cena/výkon. Přičemž čas, je veličina, která patří do kategorie „cena“. A hlavně, vědět, kde šablonu koupit a vědět, jak s ní dále pracovat, to vše patří do toho, čemu se poměrně srandovně říká „know how“.

vegas znělka